Zaten Üye Misiniz?

Giriş Yapın ve Alışverişe Başlayın

ya da

Anasayfaya Git

Henüz Üye Değil Misiniz?

Hemen Üye Olun

İletişim: 0 (212) 554 20 13 - info@psscorpion.com

Dil Değiştir
  • TÜRKÇE
  • ENGLISH
  • DEUTSCH
Sepetiniz 0
Profil

Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ

www.psscorpion.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır. 
Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale-Eft yaparak ya da kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz. 
 

KREDİ KARTI

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adedini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. 
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adedine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır. 
Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. 'Ödemeyi Onayla' butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir. 

Kredi kartı taksit oranları bankalar ile olan anlaşmalarımıza göre peşin fiyatına taksitle ve ya vade farklı taksit seçeneklerinden biri olabilmektedir.

Banka kartınızla online ödeme yapabilmeniz için kartınızın 3D Secure desteğini sağlaması ve kartınızı 3D Secure sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Ödeme ekranında kart alanına banka kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodu hanesini yazdıktan sonra 3D secure sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanızın kayıt olan cep telefonu numaranıza gönderdiği şifreyi ilgili alana girdikten sonra ödemeniz güvenli bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde bir yönlendirme gerçekleşmiyor ise öncelikle bankanızdan, banka kartınızın 3d sistemine kayıt olup olmadığını öğrenmeniz gereklidir. Eğer 3D sistemine kayıtlı iseniz ve farklı bir hata alıyorsanız lütfen online@psscorpion.com adresimize mail atınız ya da +90 212 554 20 13 numaralı telefon numarasından müşteri hizmetlerimiz ile görüşmenizi rica ederiz.


 

HAVALE

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sonra lütfen plusscorpion.com.tr banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan 'Onay' penceresini yazıcıdan bastırın. 
Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Havale’yi gönderen kişi ile sipariş veren kişinin aynı isimde olmasına ayrıca özen gösteriniz. Aksi taktirde havale kontrolleri yapıldığında sipariş adı ile aynı adı taşıyan bir sipariş bulunamadığında havaleniz geri gönderilecektir.

Havale tercihini kullanarak  TL, USD, EURO havalesi yapılabilmektedir. 
Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir. 
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir. 
 

 

KAPIDA ÖDEME

Kapıda ödeme yapmak istediğinizde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının seçeneğini işaretledikten  sonra sipariş işleminizi tamamlayabilir ve ürününüzü teslim alırken ödeme yapma imkanını bulabilirsiniz.

 
Sipariş işleminizi tamamladıktan sonra www.psscorpion.com müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak sipariş teyidi alınmaktadır.

Kapı ödeme yöntemi ile sadece nakit tahsilat yapılmaktadır.

Sipariş onayınızın ardından, ürün anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile tarafınıza kapıda ödeme yapmanız üzere gönderimi sağlanacaktır.

Kapıda ödeme sistemini seçtiğinizde, toplam tutara, kapıda ödeme bedeli ilave edilecektir. Siparişiniz tamamlandığında karşınıza çıkan toplam tutar, kapıda ödeme bedeli içerisinde olan tutardır.

Kapıda ödeme ile almış olduğunuz ürününüzü iade etmeniz durumunda, kapıda ödeme bedelini üzülerek tarafınıza iade edemeyeceğimizi bildiririz.5. BKM EXPRESS İLE ÖDEME: BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak www.psscorpion.com sitesine döneceksiniz.