Zaten Üye Misiniz?

Giriş Yapın ve Alışverişe Başlayın

ya da

Anasayfaya Git

Henüz Üye Değil Misiniz?

Hemen Üye Olun

İletişim: 0 (212) 554 20 13 - info@psscorpion.com

Dil Değiştir
  • TÜRKÇE
  • ENGLISH
  • DEUTSCH
Sepetiniz 0
Profil

İade ve değişim

Teslimat Prosedürü

Hafta içi akşam saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde, 16:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün, çalışmış olduğumuz UPS Kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. Hafta sonları ürün gönderimimiz yoktur.

İade Prosedürü

Siparişinizdeki ürünleri veya ürünü iade etmek istediğinizde aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 6502 sayılı kanunun Mesafeli Sözleşmelerde Cayma Hakkı gereği 14 iş günü içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin www.psscorpion.com ‘ nin düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren iade formu ile birlikte iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde geri alınmayacaktır.

 

İade şartları;

İadeler tarafınıza gelen orijinal kutu, ambalaj ile birlikte tarafımıza gönderildiğinde yapılabilmektedir.
* Orijinal kutusu, ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren iade/ değişim formunu göndermeniz gerekmektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da Ups Kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
* Tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin kargo takipleri tarafınızdan yapılmaktadır. Kargo firmasının sizlere vereceği kargo takip kodu ile, ürün/ ürünlerin nerede olduğunu, teslimatın yapılıp yapılmadığı, kim/ kimlere yapıldığı bilgisine kargo firmasının web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer ürününüz tarafımıza ulaşmadı ise, lütfen kargo firmasının Müşteri hizmetleri departmanını arayarak kargonuz ile ilgili detaylı bilgileri alınız. Bu gibi durumlarda firmamızın yükümlülüğü bulunmamaktadır.

    -Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri, ( toner, kartuş, şerit vb. ) tek kullanımlık ürünler ( Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir ) , ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme yönteminize göre, iade aynı şekilde tarafınıza yapılacaktır.

İptal talebinde bulunmuş olduğunuz kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği  İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içerisinde kredi kartına geri yansıtılamamaktadır. Firmamıza ulaşan iade talepleri 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

Lütfen Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 

İade ve Değişim Adresi : Mehmet Nesih Özmen Mah. Fatih Cd. Gülsever Sok. No:22/12 GÜNGÖREN / İSTANBUL

Telefon : +90 212 554 20 13

E-mail  : online@psscorpion.com